Sjælland

Herunder finder du vores forhandlerliste med forhandlere på Sjælland, Grønland og andre postnumre under 5000

Garant Valby v/Ålholm Tæpper A/S

Adresse: Roskildevej 150, 2500 Valby
Telefon: 38 74 81 70
Email: valby@garant.nu

Garant Amager

Adresse: Kirstinehøj 58B, 2770 Kastrup
Telefon: 32 46 10 33
Email: amager@garant.nu

Garant Kgs. Lyngby v/Damgaard Tæpper

Adresse: Jernbanevej 8 b, 2800 Kgs. Lyngby
Telefon: 45 82 58 00
Email: Lyngby@garant.nu

Garant Kvistgård

Adresse: Kongevejen 322, 3490 Kvistgård
Telefon: 49 13 94 94
Email: kvistgaard@garant.nu

Garant Rønne - Garant Gulve Bornholm

Adresse: Åkirkebyvej 50, 3700 Rønne
Telefon: 56 93 24 50
Email: ronne@garant.nu

Garant Vordingborg

Adresse: Vognmandsmarken 55, 4760 Vordingborg
Telefon: 55 37 55 00
Email: vordingborg@garant.nu

Garant Roskilde

Adresse: Darupvang 5 - 7, 4000 Roskilde
Telefon: 46 36 31 10
Email: roskilde@garant.nu

Garant Slagelse v/Holberg Gulve ApS

Adresse: Teknikvej 2A, 4200 Slagelse
Telefon: 58 52 37 37
Email: slagelse@garant.nu

Garant Næstved Gardiner - Farvemessen Næstved Gardiner ApS

Adresse: Erantisvej 47, 4700 Næstved
Telefon: 55 72 00 60
Email: farvemessengulve@hotmail.com

Garant Nykøbing F v/Bo Rasmussen

Adresse: Energivej 5, 4700 Næstved
Telefon: 54 85 31 45
Email: nykoebingf@garant.nu

Garant Maribo ApS

Adresse: Vestre Landevej 11, 4930 Maribo
Telefon: 54 78 21 40
Email: Maribo@garant.nu

Garant Kalundborg ApS

Adresse: Rendsborgparken 6, 4400 Kalundborg
Telefon: 59 51 00 62
Email: kalundborg@garant.nu

Garant Holbæk

Adresse: Holbæk Megacenter Njordvej 4, 4300 Holbæk
Telefon: 59 44 31 10
Email: 4300@garant.nu

Garant Køge

Adresse: Theilgaards vej 3, 4600 Køge
Telefon: 56 66 22 33
Email: koege@garant.nu

Garant Østerbro v/Tæpperingen ApS

Adresse: Østerbrogade 162, 2100 København Ø
Telefon: 39 29 40 00
Email: post@taepperingen.com

Garant Hillerød

Adresse: Vølundsvej 11B2, 3400 Hillerød
Telefon: 48 24 21 22
Email: hilleroed@garant.nu

Garant Herlev

Adresse: Herlev Hovedgade 195, 2730 Herlev
Telefon: 44 91 78 25
Email: herlev@garant.nu

Garant Frederiksværk

Adresse: Nørregade 59, 3300 Frederiksværk
Telefon: 72 21 10 04
Email: frederiksvaerk@garant.nu

Garant Brønshøj

Adresse: Frederikssundvej 354, 2700 Brønshøj
Telefon: 38 80 03 06
Email: Broenshoej@garant.nu

Botex Ballerup - Gardiner og Tæpper

Adresse: Centrumgaden 25, 2750 Ballerup
Telefon: 44 97 09 50
Email: ballerup@botex.dk

Botex Frederiksberg

Adresse: Dirch Passers Allé 34, 2000 Frederiksberg C
Telefon: 28 96 09 52
Email: frederiksberg@botex.dk

Botex Hillerød

Adresse: Håndværkervænget 16, 3400 Hillerød
Telefon: 48 24 67 89
Email: hillerod@botex.dk

Holbæk Aagesen Gardiner - Botex Holbæk

Adresse: Rebslagervej 9, 4300 Holbæk
Telefon: 59 44 61 65
Email: holbak@botex.dk

Botex Hvidovre

Adresse: Hvidovrevej 348, 2650 Hvidovre
Telefon: 36 49 69 69
Email: hvidovre@botex.dk

Botex Næstved

Adresse: Vestergårdsvej 10, 4700 Næstved
Telefon: 72 42 19 29
Email: naestved@botex.dk

Botex Ringsted

Adresse: Køgevej 2 - 4, 4100 Ringsted
Telefon: 57 61 31 21
Email: ringsted@botex.dk

Botex Slagelse

Adresse: Kinavej 12, 4200 Slagelse
Telefon: 58 50 30 40
Email: slagelse@botex.dk

Living Art A/S

Adresse: Sydmarken 31, 2860 Søborg
Telefon: 35 42 81 97
Email: info@livingart.dk

Holkenberg Gardiner ApS

Adresse: Strandlodsvej 13Y, 2300 København S
Telefon: 20 64 12 30
Email: gardiner@holkenberg.dk

NH Gardiner

Adresse: Roskildevej 132, 4100 Ringsted
Telefon: 23 96 72 80
Email: info@nhgardiner.dk

Blechingberg v/Stig Falster

Adresse: Skovbrynet 23, 4400 Kalundborg
Telefon: 51 36 13 31
Email: stig@blechingberg.dk

Inhouse Bornholm A/S

Adresse: Sdr. Hammer 4, 3730 Neksø
Telefon: 56 44 10 11
Email: bogholderi@inhouse.dk

MICHAELS GARDINBUS

Adresse: Møllebakkevej 110, 4243 Rude
Telefon: 58 19 65 84
Email: info@gardinerogmarkiser.dk

Bellevue Gardiner & Markiser

Adresse: Ringstedgade 16, 4700 Næstved
Telefon: 55 72 70 33
Email: bellevue@gardiner.dk

Garlux ApS

Adresse: Vandstjernevej 52, 4600 Køge
Telefon: 56 63 30 26
Email: garlux@garlux.dk

AG-Tex

Adresse: Københavnsvej 19 st.th., 3400 Hillerød
Telefon: 48 26 25 15
Email: Agtex@mail.dk

Textil & Indretning

Adresse: Perlevej 54, 2650 Hvidovre
Telefon: 24 24 85 86
Email: info@textil-indretning.dk

Farvehuset Roskilde

Adresse: Helligkorsvej 11, 4000 Roskilde
Telefon: 46 36 16 66
Email: farvehuset@mail.dk

Gardinbilen

Adresse: Himmelev Sognevej 105 (gården), 4000 Roskilde
Telefon: 40 97 33 55
Email: info@gardinbilen.dk

Dantex Gardiner og Solafskærmning

Adresse: Hundige Strandvej 192, 2670 Greve
Telefon: 40 52 30 60
Email: lykke@dantex.dk

Handybilens Multiservice

Adresse: Valmuemarken 15, 4140 Borup
Telefon: 26 71 96 26
Email: celicabjerre@yahoo.dk

Høng Gardin- og Gulvservice

Adresse: Hovedgaden 21, 4270 Høng
Telefon: 58 85 20 51
Email: hgg@hgg.dk